Odwiedzin: 11743 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - KULKA, suka, 6 lat, Poznań (wielkopolskie) wstecz

KULKA (ID: 1594) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 23:34, 20.01.2014 | Aktualizacja: 18:46, 16.03.2014
Ogłoszenie dodane przez: isadoraKULKA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1594
Imię: KULKA
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kulka to 6 letnia jamniczka, która z zimnej, wiejskiej budy wskoczyła na kanapę i ulubiony fotelik. Sunia miała ogromną przepukliną... ale juz jest po operacji

Jest przekochana, uwielbia być głaskana, przytulana. Trochę boi się innych psów na spacerze, szczególnie tych głośno szczekających.

Dzisiaj możemy już śmiało powiedzieć, że zabieg się udał - cieszę się ogromnie, bo operacja była bardzo trudna. Wszystko dobrze się zagoiło, sunia jest już w pełni sprawna, muszę ją nawet trochę powstrzymywać, bo chciałaby biegać i bawić się na 100%. Jeśli chodzi o jej zachowanie w domu to idealnie zachowuje czystość, spokojnie wytrzymuje 8-9 godzin.

Na spacerkach też jest już śmielsza, dzielnie chodzi na smyczy. Nie przepada za kotami, z innymi psami żyje w zgodzie, choć mała z niej zazdrośnica, fajnie jak byłaby jedynym psem w rodzinie. Tyle w życiu swoim wycierpiała w swoim poprzednim domu (mieszkała w budzie, jej zadaniem było łapanie gryzoni na gospodarstwie), że teraz zasługuje na rozpieszczanieWięcej zdjęć: