Odwiedzin: 21174 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


Aria (suczka)


KOREK (piesek)


TENOR (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - AGENT, pies, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

AGENT (ID: 1591) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 01:47, 17.01.2014 | Aktualizacja: 16:17, 13.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: isadoraAGENT


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1591
Imię: AGENT
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Agent to malutki wesoły piesek o nietypowej urodzie. Uwielbia dzieci, dobrze dogaduje się z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy, potrafi zachować się w samochodzie i na spacerze w mieście. Będzie wspaniałym przyjacielem rodziny. Ten cudowny psiak niestety musi szukać domu na parterze lub w bloku z windą, psiak nie daje sobie rady na schodach, budowa jego łapek mu przeszkadza w chodzeniu po schodach. Psiak bardzo szybko przywiązuje się i nie odstępuje na krok, wie, co to posłanko zwłaszcza, kiedy rozkłada sie kanapę do spania, chce wejść, ale wystarczy powiedzieć miejsce i wraca. Jest przytulakiem i najchętniej nie schodziłby z kolan jest bardzo delikatny, pozwala sie czesać nie jest łapczywy, pozwala zabrać sobie przysmaki. Pozostawiony sam nie szczeka, nie niszczy. Psiak powinien mieszkać na parterze, w bloku z winda, domku.


Inne:
♛ AGENT został zabrany z Konstancina-Jeziornej, gdzie psiakom grozi wywózka w nieznane. ♛

____ Źródło: http://www.psy.warszawa.pl/
Kategoria: Aktualności Autor: Elżbieta Lipińska
2013-12-29 23 grudnia ogłoszono wyniki przetargu na odławianie i opiekę nad zwierzętami z terenu gminy Konstancin-Jeziorna. Wygrał go ktoś z województwa świętokrzyskiego prowadzący firmę zajmującą się utylizacją odpadów.
W poniedziałek, jutro, ma zostać podpisana umowa, a w ślad za tym nowy wykonawca przejmie psy i koty pozostające dotychczas pod opieką lecznicy, dotychczasowego wykonawcy. Przejmie je, jak zdążył już zapowiedzieć w gminie poprzez zaadoptowanie ich, po czym zainkasuje za nie pieniądze i wywiezie zwierzęta. Gmina już się o te psy nie upomni, bo adoptowane, my jako organizacja także ich nie odbijemy.
Jest 15 psów do uratowania. Głównie są to samce. Są duże i mniejsze, starsze i młodsze, wszystkie wykastrowane. Bardzo dobrze socjalizowane, przyzwyczajone do bycia z człowiekiem, garnące się do pieszczot, grzeczne na spacerach. Większość dobrze żyje z innymi psami. Wszystkie czekały na dom, do tej pory w lepszych lub nieco gorszych warunkach, ale bezpiecznie. Sprawnie działał wolontariat, były adopcje, w promocję psiaków włączała się gmina. czeka je niepewny los.
Błagamy o ratunek dla tych psiaków. Potrzebne domy tymczasowe, domy stałe.
Zdjęcia wszystkich psiaków z Konstancina są na stronie www.psypiaseczno.egonet.pl (w rubryce Konstancin) i na facebooku pod adresem Prima-Vet.
Bogata Gmina, a tak łatwo pozbywa się sie problemu bezdomności zwierzaków, tak naprawdę nikt nawet szukając nie będzie miał szansy na odnalezienie swojego psiaka.
Walczą o stołki i nie myślą, a myślenie nie boli zaboli tylko te psiaki. Juz kiedyś wywozili do jednego obozu-"przytuliska" w Krzyczkach Pieniążkach.

____ Wynik przetargu:
http://bip.konstancinjeziorna.pl/index.php?mnu=83&id=5747

♛♛ MEDIA ♛♛
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,bezdomne-psy-wylapie-firma-od-sciekow-bo-najtansza,109847.html
https://pinvents.com/event/1405553156357012/bezdomniaki-z-konstancina-jez-maj-kilka-dni-na
______________

Zwracamy się do Państwa o pomoc w utrzymaniu Agenta i w szukaniu Domu. Agent obecnie przebywa w hoteliku. To uroczy pies. Daliśmy muszanse, wierząc że ktoś go pokocha za jego długość, króciutkie krzywe łapeczki i urok bo tego nie sposób Agentowi odmówić. Jego nietypowa uroda potrafi zauroczyć i jest w tym wszystkim piękny. Prosimy o nawet najdrobniejsze wpłaty, fanty, o wszelką pomoc.

Tym którzy zechcą adoptować AGENTA pozostawiamy dane kontaktowe

DANE KONTAKTOWE:
Dorota ✆ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org
_________________________________________________________

Tym z Państwa, którzy zechcą dorzucić przysłowiowy grosz do SKARPETY AGENTA pozostawiamy dane wpłatowe:

Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA AGENT

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013


Więcej zdjęć: