Odwiedzin: 3864 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - brak, pies, 5 lat, Dąbrówka Kościelna k. Poznania (wielkopolskie) wstecz

brak (ID: 1569) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 16:07, 29.12.2013 | Aktualizacja: 22:56, 01.01.2014
Ogłoszenie dodane przez: nati853brak


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1569
Imię: brak
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: Dąbrówka Kościelna k. Poznania
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Przygarnięty pies jest bardzo stabilny psychicznie, zdolny do zachowań przystosowawczych bez agresji (względem ludzi i innych zwierząt). Jest bystry, ze zrównoważonym układem nerwowym. Proces pobudzenia i hamowania występuje z jednakowa szybkością. Zainteresowany i skupiony na pracy z człowiekiem. Na spacerach podąża za człowiekiem, nie oddala się, wykonuje proste polecenia. Pozwala się głaskać, ufny, bez cech wylęknienia, wykazuje chęć do zabawy z dziećmi. Jamnik niestety niezbyt dobrze dogaduje się z kotami, które nie do końca rozumieją jamniczy temperament. Jego zachowanie względem innych zwierząt nie ma cech agresji. Nie ma specjalnych potrzeb higienicznych i żywieniowych.

Piesek został znaleziony w sobotę 21 grudnia w okolicach miejscowości Kiszkowo-Dąbrówka Kościelna, woj. wielkopolskie. Nie posiada chipa. Piesek zadbany, wygląda na zagubionego.

Nowi właściciele będą mogli liczyć na pomoc zoopsychologiczną, jeśli taka będzie potrzebna. Pomoc w ewentualnym szkoleniu psa. Psiak będzie posiadał książeczkę zdrowia, będzie zaszczepiony i odrobaczony.


Inne:
Psiak wrócił do włascicieli


Więcej zdjęć: