Odwiedzin: 4869 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - NUGAT, pies, 8 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

NUGAT (ID: 1523) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 21:18, 29.10.2013 | Aktualizacja: 16:23, 13.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: isadoraNUGAT


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1523
Imię: NUGAT
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Nie zawsze życie układa się tak jak zaplanujemy. Ono najczęściej pisze własne scenariusze. Nugat miał Panią. Kochała, nie przewidziała ze to Ona odejdzie pierwsza. Nugat piekny, zdrowy 8-letni jamniś został sam. Najbliższa rodzina nie Mozę zatrzymać Nugata. W domu jest kotka która absolutnie nie toleruje psa. Cały czas atakuje, gotowa do walki. Życie w domu to przemykanie między pokojami, uważając aby kotka zwinna z racji natury nie skoczyła (a bywało). Państwo całe dnie pracują, ryzykowne jest zostawić zwierzaki w domu, zważywszy, że pomieszczenia są zamykane tylko na klamki. A kotka nie ma problemu z otwieraniem, skacząc po prostu na klamkę.

Nugatem w czasie dnia w tygodniu zajmuje się na razie starsza Pani (84 lata) Ze strachem myślimy co będzie jeśli Pani zachoruje. Intensywnie szukamy domu, najlepszego z najlepszych. Oferujemy w zamian fantastycznego Przyjaciela. Nugat jest bardzo miłym i posłusznym pieskiem gdy jest się z nim w domu. Lubi towarzystwo dorosłych i dzieci. Niestety ma jedną wadę - nie został nauczony zostawać sam w domu. Gdy jest sam szczeka i rozrzuca rzeczy. Nugat jest zdrowym sprawnym pieskiem. Każdego roku szczepiony. W sierpniu miał szczegółowe badania. Nie ma problemów z kręgosłupem. Został wykastrowany pod koniec sierpnia. Nie ma nadwagi więc lubi zabawy i spacery. W domu oczywiście najchętniej wybiera kanapę. Lubi być przytulony do człowieka. Nugat urodził się 27.08 2005 r.


Inne:
Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).

☣☣☣

Osoby zainteresowane losem jamnisia proszone są o kontakt z Fundacją SOS dla Jamników.

DANE KONTAKTOWE:
✆ 507 735 732 po godzinie 19.00
e-mail: jamniki@eadopcje.org

☣☣☣
Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA NUGAT


Więcej zdjęć: