Odwiedzin: 4682 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - SZAMAN, pies, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

SZAMAN (ID: 147) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:58, 26.02.2011 | Aktualizacja: 21:02, 03.03.2011
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraSZAMAN


Typ sierści:
ID: 147
Imię: SZAMAN
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Szaman, fajne imię dla psa. Tym bardziej fajne, że może pomogło uchronić go od najgorszego. Dlaczego psiak błąkał się po ruchliwej trasie? Czyżby znów kolejna, wyrzucona z samochodu ofiara ferii?

Szaman został znaleziony w lesie, świeżo po potrąceniu przez samochód. Ktoś wysiadł z samochodu, chwycił psie ciało, myśląc, że to, choć jeszcze ciepłe, ale już psie truchło, i zostawił w lesie. Widzieli to zdarzenie ludzie, którzy pospieszyli z pomocą psu. Przywieźli do lecznicy w Warszawie. Aż strach myśleć co stałoby się z psem, gdyby został sam, porzucony w lesie na siarczystym mrozie.


Inne:
W klinice okazało się, że pies ma mocno potrzaskaną miednicę. Lekarze zrezygnowali ze śrubowania miednicy, widzą szansę na mniej inwazyjne leczenie.

Szaman miał kastrację, z powodu uszkodzenia moszny. Poza tym jest porządnie potłuczony, ma duże otarcia podbrzusza, dobrze,ze nie ma uszkodzeń narządów wewnętrznych. Jest milusińskim jamnikiem, uwielbia drapanie za uszami, jak się przestaje, płacze. Bardzo lgnie do człowieka.


Więcej zdjęć: