Odwiedzin: 16504 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - SARA, suka, 5 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

SARA (ID: 1407) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 01:00, 11.07.2013 | Aktualizacja: 23:12, 12.08.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraSARA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1407
Imię: SARA
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fundacja SOS dla Jamników dostała zgłoszenie o dwóch suniach w typie jamnika osieroconych przez zmarłego Pana. Zajeli się nimi dobrzy ludzie, ale nie mogą u nich zostać.

SARA 5 lat
Miła, lubiąca bardzo dzieci, toleruje inne psy i zwierzęta, jest czysta ...Je wszystko :) nauczona chodzić na smyczy, trochę niesmiałaInne:
jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, ze ma wyjatkowy charakter,ma w sobie ogrom łagodnosci i spokoju jest przytulakiem, bardzo kocha ludzi, inne zwierzaki: psy, koty i żółwie.

☀☀☀ SARA MA DOM ☀☀☀
https://www.facebook.com/events/540970055961195/
Niniejszym ogłaszamy, że Sara już w domu. Zamieszkała u wspaniełej, niezwykle wrażliwej Pani Jadwigi. Do dyspozycji ma ogród wokół domu, kanapy, fotele, łózko. Dziękujemy wszystkim którzy byli z Sarą. Zostały nam długi za leczenie i utrzymanie. Rozliczenie zrobimy w najbliższych dniach. Serdecznie zapraszamy Domki które też chciały Sarę 9niestety Sara tylko jedna) do śledzenia naszej strony. no i może do adopcji Sonii o której tez napiszemy nowości w najbliższych dniach. A teraz kilka fotek z dnia adopcji.


Więcej zdjęć: