Odwiedzin: 3906 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - CEZIK, pies, 12 lat, Jelenia Góra (dolnośląskie) wstecz

CEZIK (ID: 1305) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 11:17, 11.04.2013 | Aktualizacja: 02:36, 13.09.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraCEZIK


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1305
Imię: CEZIK
Płeć: piesek
Wiek: 12 lat
Miasto: Jelenia Góra
Województwo: dolnośląskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Trafił do nas z Jeleniej Góry taki oto jegomość... 12-letni, o siwym pyszczku, ale charakterny i w kaszę sobie dmuchać nie pozwalający. Jak to prawdziwy jamnik.

Historia Ursika jest tak codzienna, że aż banalna. Jego dotychczasowa właścicielka, starsza pani, poważnie zachorowała i nie może dłużej się nim opiekować. Rodzina postanowiła sprawę rozwiązać najłatwiej, jak się da, czyli uśpić Ursika. Albo przekazać go nam. W ten sposób Ursik zwany też przez nas Cezikiem jest kolejnym ekostrażowym jamnikiem i podobnie jak inne nasze zwierzaki szuka stałego, dobrego domu.

To piesek bardzo grzeczny i dobrze wychowany, nauczony wszystkich psich manier. Bardzo tęskni jeszcze za swoją panią, dlatego powinien trafić do domu, w którym, przynajmniej na początku, nie będzie pozostawiany sam.
Boi się bowiem ponownego porzucenia. Potrzebuje również dużo czułości, ciepła i spokoju, by powoli przystosować się do nowej dla siebie sytuacji.

Ursik bardzo ożywia się na spacerach - goni gołębie, poluje na kaczki i chętnie wita się z innymi psami. Widać, że pomimo swoich lat ma w sobie sporo wigoru. Będzie wspaniałym, choć charakternym przyjacielem.Inne:
Ursik vel Cezik jest odrobaczony i zaszczepiony, ma aktualną książeczkę zdrowia.


Więcej zdjęć: