Odwiedzin: 64092 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - RITA 2, suka, 2 lata, Żyrardów (mazowieckie) wstecz

RITA 2 (ID: 1293) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:15, 30.03.2013 | Aktualizacja: 02:13, 13.04.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraRITA 2


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 1293
Imię: RITA 2
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: Żyrardów
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
✔ WYDARZENIE SUNIECZKI:
https://www.facebook.com/events/524824294234721/

✔ z opisu na wydarzeniu:
Szczęściarzowi się poszczęściło. Ale niestety mam kolejny problem. Niedaleko mnie w krzakach spała od dwóch dni sunia. Pierwszego dnia wysypałam jedzonko ale w nadziei, że to czyjś piesek i jutro go tu nie będzie. Podeszła dopiero jak odjechałam. Ale jadąc kolejnego dnia do pracy, ponownie ją tam zobaczyłam i to już mnie zainteresowało. Ponieważ spieszyłam się do pracy zostawiłam tylko jedzenie i obiecałam sobie, że kiedy będę wracać a ona tam będzie to ją zabiorę. Była, i już troche mniej oporna. Podchodziła niepewnie, co raz bliżej i bliżej. kiedy wzięła jedzenie z ręki, udało mi się ją dotknąc, nastepnie pogłaskac. Kiedy poczuła mój przyjazny dotyk połozyła się na grzbiecie i wystawiła brzuszek do głaskania. Wzięłam ja na ręce i zaniosłam do samochodu. Była zmarznieta i potwornie śmierdziała obornikiem.Pojechałyśmy do lecznicy MARVET. Sunię zbadano i pozostała do sterylizacji. gmina pokryje koszty. Problem jest bo za trzy dni będę musiała ją zabrac a nie mam gdzie. Sunia nie ma dwóch lat. Jest maleńka i przytulaśna. Będzie wysterylizowana. Proszę POMOCY!!!

✔ Proszę pytajcie o domek dla niej, nawet tymczas. Suńka jest wysterylizowana, na koty nie reaguje. Jest ja magnez. Cały czas pzzyklejona. pracuję nad sygnalizowaniem potrzeb. Tego chyba nie zna. Nie miała lekko.Więcej zdjęć: