Odwiedzin: 14553 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - FIODOR, pies, 4 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

FIODOR (ID: 1251) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 02:35, 28.02.2013 | Aktualizacja: 22:59, 29.03.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraFIODOR


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1251
Imię: FIODOR
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
__♥☆ ☆♥__
Znaleziono mnie na ulicy, samotnego w zimowy i pochmurny dzień... Mam 5 lat i jestem czarnym podpalanym jamniczkiem. zawieziono do wielkiego parku z psami, tam jest ok 2000 psów. Byłem przerażony, krzyk kolegów, nie mogłem trafić do miski, bałem się panicznie... Myślałem, że odejdę za Tęczowy Most...

Któregoś dnia zobaczyłem Panią... podeszła do mnie i wzięła mnie na kolana. Wbiłem się mocno, wtuliłem w ramiona... nie chciałem puścić. Pani popłakała się. Szlochając powiedziała do mnie, że musi iść i że obiecuje że wróci i już mnie nie zostawi w tym przerażającym miejscu. Dotrzymała obietnicy. Teraz mieszkam w domowym hoteliku dla psów. Wprowadziłem swoje porządki, czyli łóżko i kolana Człowieków są moje. Ja najbezpieczniej sie czuję na kolanach. Bardzo szybko sie uczę orientacji w terenie. Ale przede wszystkim trzymam się blisko Człowieka.

Mam łagodne usposobienie, uwielbiam tulić się i łasić. Moim jedynym zmartwieniem jest to, że mam małe problem z oczami i nie widzę. Ale za to węch i słuch mam doskonały!!!

__♥☆
Mówią że mam czyste oczy i ma mnie zbadać dr GARNCARZ i może jest szansa. POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY. NIE MAM ZA CO OPŁACIĆ LEKARZA, NIE MAM ZA CO OPŁACIĆ HOTELIKU. W schronisku nie dałbym już rady, tu czekam na swój dom. Pomóżcie mi bardzo proszę. Cenna jest każda złotówka, możecie tez pomóc dając fanty, robiąc bazarki i dochód przekazując na moje konto.
__♥☆

Jestem czysty i posłuszny - uwielbiam spać w łóżku, wtulony w człowieka
Jeżeli czujesz w domu pustkę, a Twoje serce jest pojemne zadzwoń i adoptuj mnie!!!


Inne:
_________________________

✖ SKARPETA FIODORA ✖
_________________________

Bank Zachodni WBK S.A
17 1090 1056 0000 0001 2059 9645
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa

PayPal
jamniki@eadopcje.org

lub przez link na stronie:
http://jamniki.eadopcje.org/informacje/onas


Więcej zdjęć: