Odwiedzin: 400 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Jacek (piesek)


PIT (piesek)


TENOR (piesek)


KOREK (piesek)


Aria (suczka)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - LALECZKA, suka, 8 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

LALECZKA (ID: 1200) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:57, 28.01.2013 | Aktualizacja: 11:29, 01.04.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraLALECZKA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1200
Imię: LALECZKA
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Nie wiemy, gdzie Lala żyła wcześniej i jakie były jej losy.

Nie wiemy , czy poprzedni właściciel dbał o nią ...
Nie wiemy jak to się stało ,że podczas obecnych mrozów nikt nie dostrzegł jej delikatności i cierpienia za kratami. Ale wiemy, że szukać dla niej będziemy troskliwego domu aż do skutku.

Jej delikatna psychika, wdzięk i delikatność sprawiają, że nie sposób odwrócić oczu i o niej zapomnieć. Musi teraz marznąć w budzie i czekać na ratunek. Bardzo wierzymy w to, że ktoś zechce otworzyć dla niej serce i swój dom. To największy dar, jaki można dać skrzywdzonej istocie.

Jest wiernym towarzyszem człowieka , takim na dobre i na złe ... Ta cudowna sunia, oddana, posłuszna, czysta, ale też mega zazdrosna, dlatego szukamy domu bez małych dzieci.

Ma ok. 8 lat, waży ok. 3,5 kg, jest wysterylizowana i zaszczepiona, posiada czip. Jest bardzo łagodna i zgadza się z innymi psami i suczkami. Nieznany jest jej stosunek do kotów.

Laleczka -czarowna, spokojna, cicha, przytulna sunia powinna spać na kanapie, otrzymywać codziennie ciepłą miskę i wielką porcję głaskania, za czym przepada.
Jeśli ktoś z Państwa zechce ofiarować jej dom prosimy o kontakt:Więcej zdjęć: