Odwiedzin: 5512 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - Za Tęczowym Mostem (*) - POLO, pies, 9 lat, Olsztyn (warmińsko-mazurskie) wstecz

POLO (ID: 1135) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 21:50, 06.01.2013 | Aktualizacja: 22:54, 05.07.2014
Ogłoszenie dodane przez: isadoraPOLO


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1135
Imię: POLO
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat
Miasto: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Polo przez 9 lat swojego życia miał kochającego Pana. Psiak miał dobry dom i poczucie bezpieczeństwa. Był grzeczenym i posłusznym psem, który zawsze wiernie towarzyszył swojemu Panu. Niestety pewnego dnia cały świat Polo zawalił się. Jego ukochany Pan zmarł i biedak został sam. Psiakiem zaopiekowali się sąsiedzi i wydawać się mogło, że Polo na nowo poczuje się kochany i potrzebny. Niestety tak się nie stało po kilku tygodniach spędzonych w nowym domu Polo został oddany do schroniska. Biedak został zupełnie sam, wśród obcych ludzi i innych psów. Jedyne co mu zostało to koszyk i kocyk. Polo całe dnie spędza w swoim koszyczku, za nic nie chce go opuścić jakby bał się, że straci ostatnią rzecz, którą zna i która daje mu poczucie bezpieczeństwa.

Poluś jest miniaturowym jamnikiem, najprawdopodobniej mieszańcem gładkowłosego z szorstkowłosym ( jego sierść jest gładka, ale ostra). Ma sporą nadwagę.

Psiak jest typowym kanapowcem, całe życie mieszkał z ludźmi. Był bardzo grzeczny, umie zostawać sam, załatwia się tylko na dworze. Jest posłuszny, ze swoim Panem wychodził zawsze bez smyczy i bardzo się pilnował.
Polo boi się obcych ludzi i zaskoczony reaguje agresją. Jednak gdy kogoś pozna pokazuje jaki jest na prawdę, czyli kochający i przyjazny a jednocześnie niezależny jak na jamnika przystało.

Polo urodził się w Październiku 2003.


Inne:
nr rej. 209/2013


Więcej zdjęć: