Odwiedzin: 3853 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - JAmNIK z Łańcucha, pies, 3 lata, mazowieckie (mazowieckie) wstecz

JAmNIK z Łańcucha (ID: 1124) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 01:51, 30.12.2012 | Aktualizacja: 19:06, 05.01.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraJAmNIK z Łańcucha


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1124
Imię: JAmNIK z Łańcucha
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: mazowieckie
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mała wioska jakich wiele... nie daleko Płońska (woj mazowieckie). Biedna rodzina przygarnia bidy chodzące po wsi. Robi to z dobroci serca. Dom u nich znalazły już trzy porzucone przez właścicieli psiaki - jamnik, szczeniak i sunia.

Wydarzenie nie jest formą proszenia o interwencję, bo Ci ludzie oddają tym psiakom wszystko co mają i opiekują się nimi najlepiej jak potrafią. To wyłącznie prośba o pomoc, o lepsze życie dla tych psów, które stoją na bardzo krótkich łańcuchach. Maluchy dostają jeść, ale jest to wyłącznie chleb namoczony w wodzie. Właściciele zgodzili się na to by psy mogły iść do adopcji.
Pod naszą opieką jest tak dużo psów, że nie jesteśmy w stanie wziąć kolejnych. Dlatego właśnie prosimy o każdą formę pomocy - budy, linki, karma, domy.

Do adopcji są:
Jamnik ok. 2-3 letni,
Szczeniak ok.5-6 miesięczny, smutny i zdominowany przez jamnika, maluch nawet nie walczy o jedzenie, czeka na swoją kolej...
biało - rufa suczka, która może być chora..Więcej zdjęć: