Odwiedzin: 3890 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - GROSZEK, pies, 4 miesiące, okolice Krakowa (małopolskie) wstecz

GROSZEK (ID: 1102) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 18:51, 09.12.2012 | Aktualizacja: 19:48, 13.12.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraGROSZEK


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1102
Imię: GROSZEK
Płeć: piesek
Wiek: 4 miesiące
Miasto: okolice Krakowa
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Groszek od kilku dni koczował w przepuście melioracyjnym przy bardzo ruchliwej drodze. Przeżył kilkunastostopniowe mrozy. Jego całym dobytkiem był kawałek swetra podarowany przez jakiegoś tubylca ... Uratowany w ostatniej chwili, kolejna noc byłaby jego ostatnią.

Szczeniak ma ok. 3 mies., ma jeszcze mleczne ząbki. Jest ślicznym wałeczkiem na krótkich łapach. Już teraz krępy i dość masywny, docelowo będzie pewnie niewysokim, ale dobrze zbudowanym psiakiem. To rozkoszny i kochany szczeniak. Taka słodka klucha do miziania i przytulania. Bardzo zorientowany na kontakt z człowiekiem, uwielbia być noszony na rękach, pieszczony i miziany. Błysk w oku sygnalizuje, że mamy do czynienia z małym łobuziakiem. Jest wesoły, wszędobylski i wszędzie go pełno - jak szczeniak w tym wieku. Kiedy trzeba wariat i wesołek, ale jak na swój wiek niezwykle grzeczny i zrównoważony. Bardzo mądry i pojętny, w mig pojmuje obowiązujące zasady. Cichutki i nienachalny.

Dobrze znosi jazdę samochodem i bardzo ładnie chodzi na smyczy.


Inne:
Groszek przebywa w domu tymczasowym w ok. Krakowa.

Odrobaczenie: tak (08.12)
Odpchlenie: tak (08.12)
Szczepienia: wkrótce
Kastracja: nie


Więcej zdjęć: