Odwiedzin: 4779 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - DŻUK, pies, 2 lata, Krotoszyn (wybierz...) wstecz

DŻUK (ID: 1062) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 18:44, 16.11.2012 | Aktualizacja: 22:52, 05.05.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraDŻUK


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1062
Imię: DŻUK
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Krotoszyn
Województwo: wybierz...

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dżuk (wiek 2 lata) zwany Murzynkiem trafił do schroniska z ulicy. Jego historia nie jest wyjątkowa, ale on sam na pewno tak.Dżuk (z relacji mieszkańców osiedla) przyjechał do Krotoszyna ze swoimi właścicielami z Łodzi jako maleńki szczeniak.

Mieszkał z nimi na jednym z osiedli, spał na kanapie i wydaje się, że był kochany. Okazało się jednak, że nie, bo właściciele postanowili wrócić do Łodzi a psa pozostawili na osiedlu. Dżuk musiał nauczyć się mieszkać na ulicy, co niestety nie było łatwe. Widziany był często na ruchliwej drodze prowadzącej od osiedla do centrum miasta. Widać przemierzał trasy, które poznał wcześniej ze swoimi właścicielami, licząc pewnie, że ich odnajdzie. Spał na ulicy, często pod drzwiami mieszkania, które kiedyś było jego właścicieli. Przeganiany przez ludzi, gryziony przez inne psy.

Dżuk ma dwa lata a na jego małym ciałku już tyle oznak nieszczęścia. Ma przedarte ucho na długości kilku centymetrów, krzywo zrośnięte żebra – prawdopodobnie po potrąceniu przez samochód … i ten przeraźliwy smutek w oczach.

To kochany, grzeczny psiak. Zupełnie obojętny w stosunku do innych psów, kocha ludzi, zwłaszcza dzieci. Na widok smyczy wesoło merda ogonem, bo wie, że spacer nie będzie samotną wyprawą, tylko czasem spędzonym z człowiekiem, którego mu tak brakuje.
Dżuk uwielbia ganiać za piłką i wskakiwać na kolanach schronisko i zimny kojec to nie jego miejsce!!


Inne:
NIECH JEGO SERDUCHO ROZGRZEJE CZYJEŚ PRZED ZIMĄ !!!

wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/424880287567291/


Więcej zdjęć: