Odwiedzin: 4890 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - TEDZIO, pies, 2 miesiące, Poznań (wielkopolskie) wstecz

TEDZIO (ID: 1056) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 16:40, 14.11.2012 | Aktualizacja: 15:29, 05.12.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraTEDZIO


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1056
Imię: TEDZIO
Płeć: piesek
Wiek: 2 miesiące
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Domu szuka mały Tedzio. Jak widać na zdjęciach jest jakby nieco jamnikowatym mieszańcem. Jest kochanym pełnym uroku maluszkiem. Jego historia i jego rodzeństwa zaczyna się na pewnym polu...Psiaki urodziły się około 5września. Zostały znalezione w snopku siana. Ich mama wzięła jedno ze szczęniąt i już się nie pokazała –taką otrzymała wiadomość nasza wolontariuszka.Maluszki zostały wyłapane przez Usługi komunalne i po dwóch dniach pobytu w przechowalni przywiezione do weterynarza do uśpienia,bo jak twierdzono maluchy nie chciały jeść. Okazały się zdrowe i bardzo głodne. Trafiły do domu tymczasowego,gdzie wraz z dużym stadem dorosłych psów uczą się załatwiania na dworze i dobrych manier.

Starszy tymczasowicz Lucky vel Rufus,który jużkolejny miesiąc czeka za domem bardzo się nimi zajmuje,traktuje jak je swoje dzieci,jak zachowują się źle to karci tak jak matka,a maluchy go słuchają :-) Nauczone są także kontaktu z kotami. Obecnie są odrobaczone. Przebywają w domu tymczasowym w okolicy Pobiedzisk.
Inne:
Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzątka. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzątko zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.


Więcej zdjęć: