Odwiedzin: 4055 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - FANTA, suka, 6 miesięcy, Jędrzejów (świętokrzyskie) wstecz

FANTA (ID: 104) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 22:14, 27.01.2011 | Aktualizacja: 11:33, 01.02.2011
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraFANTA


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 104
Imię: FANTA
Płeć: suczka
Wiek: 6 miesięcy
Miasto: Jędrzejów
Województwo: świętokrzyskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fanta to śliczny szczenior, który został porzucony na przejeździe kolejowym pod Jędrzejowem - 4 dni wcześniej z tej wsi zabierałam innego psiaka ... Była cała mokra, utaplana w błocie i zmarznięta.

Fanta to mieszaniec jamnika szorstkowłosego - ma jednak dłuższą i bardziej miękką sierść. To jeszcze psie dziecko, ma jeszcze mleczne kiełki, może mieć ok. 6 mies. Sunia jest dłuższa niż wyższa - już teraz wygląda jak masywny jamnik, ma świetną, dłuższą sierść i zawadiackie brewki. Fanta jest kontaktowa, ufna i otwarta, to jeszcze psi dzieciak, który nie zaznał psychicznej krzywdy od człowieka. Jest wesoła i bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Wręcz garnie się do każdego i domaga pieszczot. To rozkoszne i kochane stworzonko. Uwielbia zabawy i psoty, jest żywiołowa i wesoła. Fanta ładnie chodzi na syczy, nie boi się jazdy samochodem. Jak psi dzieciak ma dobry stosunek do innych psów.

Trzeba mieć jednak świadomość, że to szczeniak, który wymaga konsekwencji i poświęcenia mu czasu.


Inne:
Odrobaczanie: tak (27.01)
Odpchlenie: tak (27.01)
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: wkrótce


Więcej zdjęć: