Odwiedzin: 11691 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - Za Tęczowym Mostem (*) - MIKA , suka, 10 lat, Stepnica (zachodniopomorskie) wstecz

MIKA (ID: 1016) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 23:13, 25.10.2012 | Aktualizacja: 01:03, 28.04.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraMIKA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1016
Imię: MIKA
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat
Miasto: Stepnica
Województwo: zachodniopomorskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Dwie, starsze, jamnikowate sunie : mama Mika (13 lat) i córka Inez (12 lat) swe życie spędziły w małym kojcu, gdzieś na uboczu, z dala od ludzi, same, z innym psim towarzyszem niedoli. Karmione raz na jakiś czas, nie głaskane, przeganiane butem. Takie było całe ich życie.

Jamniczki są małe i mają krótkie nóżki, które bardzo chętnie drepcą za człowiekiem. Wesoło machają ogonkami kiedy da się im trochę ciepła, wtedy odzyskują wiarę w siebie i stają się radosne i pełne energii.

Są uległe w stosunku do ludzi, w domu tymczasowym świetnie dogadują się z innymi psami. Z początku są nieufne, ale po kilku dniach się otwierają na człowieka i otoczenia.

Wspaniale byłoby gdyby zostały zaadoptowane razem, ponieważ całe życie mieszkały razem, są bardzo zżyte ze sobą, chodzą, śpią, jedzą razem. Wszystko razem. Gdy jedna traci drugą z oczu robią się niespokojne i szukają się czym prędzej.Inne:
Sunie nie są młode, szanse na ich adopcję są nieduże.. Ale może uśmiechnie się do nich los i pokochasz je, dasz ciepły kąt na ich ostatnie lata ? Sunie są małe gabarytami, ale wielkie sercem.
Mika i Inez są odpchlone, odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane.

Sunie zostaną wyadoptowane tylko po podpisaniu umowy adopcyjnej.


Więcej zdjęć: