Odwiedzin: 3891 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - TOSIA, suka, 5 lat, Gorzów Wlkp. (wielkopolskie) wstecz

TOSIA (ID: 1013) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 13:33, 24.10.2012 | Aktualizacja: 14:57, 22.02.2013
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraTOSIA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1013
Imię: TOSIA
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat
Miasto: Gorzów Wlkp.
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tosia, kilkuletni mieszaniec podobny rozmiarem, kształtem i umaszczeniem do jamnika, 20 października br. została zabrana z cmentarza w Starym Polichnie, gdzie jej jedynym posłaniem w te zimne noce była kępka suchej, ugniecionej trawy pomiędzy płotem a nagrobkami.

Nie wiemy, co działo się z nią wcześniej, ani jak trafiła na ten cmentarz, a jedynie możemy podejrzewać. Po jej wyglądzie i zachowaniu podejrzewamy, że wcześniej miała właściciela – jest grubiutka, chodzi przy nodze bez smyczy i się nie oddala od opiekuna. Podejrzewamy, że miała dom, w którym miała swoje miękkie posłanie – wie, do czego psie posłanie służy i noce w nim przesypia. Czego nie wiemy, to co się z nią działo od tamtego czasu. Podejrzewamy, że została wyrzucona, że doznała dużo złego tak od ludzi, jak i od zwierząt, o czym świadczą blizny na jej pyszczku – prawdopodobnie została pogryziona lub/i pobita.Inne:
Teraz przebywa w domu tymczasowym pokazując właścicielom, jaka jest słodka, urocza, oddana i jak bardzo garnie się do ludzi – uwielbia być głaskana, drapana, pieszczona. Początkowo zlękniona, szybko przywykła do nowego otoczenia, ale czeka aż znajdzie się ktoś, kogo będzie mogła pokochać całym swym psim sercem i kto ją pokocha równie mocno.Więcej zdjęć: