Odwiedzin: 8062 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
wstecz


SPÓJRZ OCZAMI SERCA! Niewidomy Jamnik Fiodor.

Znaleziono mnie na ulicy, samotnego w zimowy i pochmurny dzień... Mam 3-4 lata i jestem czarnym podpalanym jamniczkiem. zawieziono do wielkiego parku z psami, tam jest ok 2000 psów. Byłem przerażony, krzyk kolegów, nie mogłem trafić do miski, bałem się panicznie... Myślałem, że odejdę za Tęczowy Most..


FIODOR http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1251

Znaleziono mnie na ulicy, samotnego w zimowy i pochmurny dzień... Mam 3-4 lata i jestem czarnym podpalanym jamniczkiem. zawieziono do wielkiego parku z psami, tam jest ok 2000 psów. Byłem przerażony, krzyk kolegów, nie mogłem trafić do miski, bałem się panicznie... Myślałem, że odejdę za Tęczowy Most...Któregoś dnia zobaczyłem Panią... podeszła do mnie i wzięła mnie na kolana. Wbiłem się mocno, wtuliłem w ramiona... nie chciałem puścić. Pani popłakała się. Szlochając powiedziała do mnie, że musi iść i że obiecuje że wróci i już mnie nie zostawi w tym przerażającym miejscu. Dotrzymała obietnicy. Teraz mieszkam w domowym hoteliku dla psów. Wprowadziłem swoje porządki, czyli łóżko i kolana Człowieków są moje. Ja najbezpieczniej sie czuję na kolanach. Bardzo szybko sie uczę orientacji w terenie. Ale przede wszystkim trzymam się blisko Człowieka.

 

Mam łagodne usposobienie, uwielbiam tulić się i łasić. Moim jedynym zmartwieniem jest to, że mam małe problem z oczami i nie widzę. Ale za to węch i słuch mam doskonały!!! Mam doskonałą orientacje w terenie i bardzo szybko uczę sie poruszać w nowym terenie.


__♥☆__

Mówią że mam czyste oczy i ma mnie zbadać dr GARNCARZ i może jest szansa. POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY. NIE MAM ZA CO OPŁACIĆ LEKARZA, NIE MAM ZA CO OPŁACIĆ HOTELIKU. W schronisku nie dałbym już rady, tu czekam na swój dom. Pomóżcie mi bardzo proszę. Cenna jest każda złotówka, możecie też pomóc dając fanty, robiąc bazarki i dochód przekazując na moje konto. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. W sprawach ustalenia form pomocy piszcie na adres mailowy: jamniki@eadopcje.org .

__♥☆__Jestem czysty i posłuszny – uwielbiam spać w łóżku, wtulony w człowieka
Jeżeli czujesz w domu pustkę, a Twoje serce jest pojemne zadzwoń i adoptuj mnie!!!


_________________________

SKARPETA FIODORA
_________________________
FUNDACJA SOS DLA JAMNIKÓW
Bank Zachodni WBK S.A
17 1090 1056 0000 0001 2059 9645

PayPal
jamniki@eadopcje.org

lub przez link na stronie:
http://
jamniki.eadopcje.org/informacje/onas
 


Wydarzenie na facebooku
klik w banerek:

  Autor: Isadora

Źródło: http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1251

Dodał: isadora, dnia: 15.04.2013 | Aktualizacja: 04.11.2016

Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - Artykuły - SPÓJRZ OCZAMI SERCA! Niewidomy Jamnik Fiodor.