Odwiedzin: 6603 osób.



Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto




Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)




REKLAMA








wstecz


O tym jak Atos przemienił się w Pieprza...

... i zamieszkał z Wanilią. :-)

ATOS


Z KART HISTORII...

To jest Atos. Atos jest 4 letnim psem rasy jamnik, którego jakaś pani przyprowadziła do schroniska bo "przybłąkał się" tydzień temu a pani ma już dużego psa, chorą mamę, a Atos jak to ujęła "pcha jej się do domu". Spójrzcie na zdjęcia ze smyczą, Atos jeszcze nie wie, że zostanie, a potem zdjęcie już za kratami... i te oczy - on już wie! Pani wepchnęła Atosa za kraty i poszła sobie. Mały trzęsie się z zimna. Pewnie ma jamniczy charakter... ale teraz jest tylko przerażony.




 



Atos odnalazł szczęście!

Bardzo szybko znalazł nowy dom. Zamieszkał z jamniczką. :-) Ma teraz na imię Pieprz i jest najszczęśliwszym jamnikiem pod słońcem!

Tak nowa właścicielka opisuje swojego pupila:

"Pieprz jest tak cudownym psem, że nie ma osoby, która by się w nim nie zakochała. Jest super przyjacielskim jamnikiem, uwielbia dzieci, do każdego ciągnie, merda ogonem, cieszy się - zupełne przecwieństwo Wanilki - mojej drugiej jamnicy (co mnie zresztą cieszy). Zachowuje się bardzo dobrze, dużo rozumie, jest posłuszny - jak nie jamnik. Kupiłam mu dziś kaganiec, a raczej tubę materiałową, bo Pieprzyk ma jedną wadę - jest odkurzaczem. Niestety na podwórku ludzie wyrzucają przeróżne rzeczy, a on wchłania wszystko jak popadnie. Byłam z nim niedawno na spacerze w kagańcu, złościł się trochę, ale szybko mu przeszło. (...) Piesek ma apetyt, je cały czas ryż rozgotowany z kurczakiem i marchewką 2 razy dziennie, ma energię, z Wanilką już coraz lepiej się dogadują (to Wańka go ustawia, on jest ugodowy). Pozdrawiamy serdecznie z Pieprzem (on już spod kołdry, w którą się szczelnie zakręcił ;-)"

  



Autor: kum kum

Źródło: http://www.dogomania.pl/threads/172850-Atos-PIEPRZ-podpalany-jamnik-ADOPTOWANY?highlight=jamnik

Dodał: kum kum, dnia: 09.07.2011 | Aktualizacja: 04.11.2016

Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - Artykuły - O tym jak Atos przemienił się w Pieprza...